SPŘÁTELENÉ WEBY

 


OBCHODNÍ PODMÍNKY
OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 

Všeobecné obchodní podmínky:

Obchodní podmínky  pro nákup zboží v internetovém obchodě www.SALOOS-SALUS.cz.

 

Provozovatele e-shopu „Prodávající“:

Jiří Breksa                                                                                                            Radka Breksová

746 01, Opava, Otická 892/5                                                                            746 01, Opava, Otická 892/5

 

IČ: 76501027                                                               IČ: 73937380
Bank. spoj.: 1023170779/6100 (Equa Bank)

Zákazník ve smlouvě vystupuje jako „Kupující“.

 

Předmět smlouvy

Předmětem kupní smlouvy je objednávka kosmetických přípravků Saloos Naturcosmetic, dále obalů, doplňkového zboží, literatury a informačních materiálů vztahujících se k předmětům prodeje.

 

Objednání

Kupní smlouva vzniká přijetím objednávky kupujícího prodávajícím. Objednávka může být předána přes eshop www.SALOOS-SALUS.cz nebo prostřednictvím elektronické pošty.

 

Dodání

Doba dodání zpravidla do 3 pracovních dnů. Při nevyzvednutí zásilky si prodávající nárokuje úhrady dopravy (viz. Storno objednávky).

 

Doprava (poštovné) - Česká republika:

Česká pošta - Balík DO RUKY (dobírka) - poštovné činí 139 Kč s DPH a je účtováno u zásilek v celkové hodnotě do 1600 Kč s DPH.

Česká pošta - Balíík DO RUKY (platba předem) - poštovné činí 109 Kč s DPH a je účtováno u zásilek v celkové hodnotě do 1600 Kč s DPH.

Česká pošta - Balík DO RUKY - u zásilek v celkové hodnotě nad 1600 Kč s DPH poštovné zdarma.

 

Česká pošta - Balík NA POŠTU (dobírka) - poštovné činí 129 Kč s DPH a je účtováno u zásilek v celkové hodnotě do 1600 Kč s DPH.

Česká pošta - Balík NA POŠTU (platba předem) - poštovné činí 99 Kč s DPH a je účtováno u zásilek v celkové hodnotě do 1600 Kč s DPH.

Česká pošta - Balík NA POŠTU - u zásilek v celkové hodnotě nad 1600 Kč s DPH poštovné zdarma.

 

Platby

Na dobírku, bankovním převodem, hotově při osobním odběru (jen v sídle prodávajícího). Pokud u zákazníka došlo v minulosti k nevyzvednutí zásilky, a provede opětovně objednávku, bude po něm automaticky požadována platba předem.

 

Ceny a slevy

Všechny ceny v eshopu jsou konečné, bez jakýchkoliv příplatků. Aktuální akce naleznete na www.SALOOS-SALUS.cz.

 

Storno objednávky

Objednávku lze stornovat pouze do 8:00 hodin následujícího pracovního dne od odeslání objednávky (dle automaticky generovaného emailu přijaté objednávky). Při zrušení objednávky po tomto termínu, můžeme dodatečně fakturovat storno poplatek 50,- Kč za náklady spojené s úkonem.

V případě nepřevzetí již expedované zásilky, budeme dodatečně fakturovat poštovné (dle ceníku) a dále bude účtován storno poplatek ve výši 50 Kč a další nezbytné náklady spojené s úkonem, vyřízení objednávky (balné, manipulace, režijní náklady, např. telefonáty, pakliže vznikly aj.) . Fakturu na storno poplatek a dopravné zašleme zákazníkovi dodatečně. V případě neuhrazení této faktury, budou veškeré pohledávky postoupeny inkasní společnosti. V případě domluvy o znovu zaslání balíku bude účtována pouze doprava.

 

Reklamace

Kupující je povinen zkontrolovat dodané zboží bez zbytečného odkladu. Případné vady dodávky týkající se množství, druhu objednaného zboží, správnosti vystavené faktury, tak i případné zjevné vady zboží je povinen neprodleně reklamovat u prodávajícího. V reklamaci musí kupující popsat, v čem vada spočívá nebo jak se projevuje a formuluje reklamační nárok. Lhůta pro posouzení vad zboží je 30 dnů od předání vadného produktu a podkladů o okolnostech závady.

 

Odstoupení od smlouvy

Prodávající si vymezuje právo odstoupit od smlouvy, zrušit registraci v e-shopu www.SALOOS-SALUS.cz a zrušit tak možnost objednávání kupujícího bez udání důvodu.Aktualizováno dne 6. 2. 2018

MGVlZDE